
Світлодіодна люстра 8073/4+4WH LED 3color
3 199 ₴
2 879,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8073/4+4WH
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700 К, синя LED підсвічування, поєднаний режим — будь-яке основне світло плюс світлодіодна підсвітка — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дає змогу регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, доданий режим кольорової підсвітки. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом — за 2 хвилини в режимі підсвічування люстра проходить усі кольори веселки. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Немає скляних частин і припотолочне компонування люстри, що дає змогу пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне багатобарвне світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить завдяки матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткова підсвітка — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Діаметр основи: 22 см
Діаметр: 81 см
Висота: 12 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 8
Максимальна потужність ламп: 150W
Обладнання: пульт дистанційного керування, димер, температура світла теплий, запашний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED-підсвітка змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: білий
Площа освітленості від 15 до 22 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 150 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 8250 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квітка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 81 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр стельової чаші | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Так |
- Ціна: 2 879,10 ₴



