
Світлодіодна люстра з 3D-фектом LK39755/6+1 LED (WT)
2 499 ₴
2 324,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: LK39755/6+1
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700 К, вміщений режим — будь-яке основне світло — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дає змогу регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, доданий режим кольорової підсвітки. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом — за 2 хвилини в режимі підсвічування люстра проходить усі кольори веселки. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Без скляних частин і припотолочне компонування люстри дає змогу пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне багатобарвне світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить завдяки матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткова підсвітка — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Висота, см: 9
Діаметр, см: 65
Кількість ламп: 7
MAX потужність лампи, Вт:178
Напруга, В:220
Патрон:LED
Колір основи: білий
Матеріал: метал, акрил
Додаткова інформація: пульт у комплекті, температура світла теплий,холодний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
Площа освітленості від 15-20 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 7 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 178 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 см |
| Висота | 9 см |
- Ціна: 2 324,07 ₴


