
Світлодіодна люстра LK29047/3+1 LED (CHAMPAN
1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: LK29047/3+1
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700 К, синя LED підсвітка, поєднаний режим — будь-яке основне світло плюс світлодіодна підсвітка — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дає змогу регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, доданий режим кольорової підсвітки. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом — за 2 хвилини в режимі підсвічування люстра проходить усі кольори веселки. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Без скляних частин і припотолочне компонування люстри дає змогу пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне багатобарвне світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить завдяки матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткова підсвітка — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Висота, см: 9
Діаметр, см:50
Кількість ламп:4
MAX потужність лампи, Вт:106
Напруга, В:220
Патрон:LED
Колір: білий, золото
Матеріал: метал, акрил
Додаткова інформація:пульт у комплекті, температура світла теплий, холодний, нейтральний, можливість регулювання температури й інтенсивності світла (димер), наявність пам'яті останнього робочого режиму за наступного ввімкнення світильника, синя та фіолетова підсвітка основи
Площа освітленості від 8-13 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 106 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 9 см |
- Ціна: 1 699 ₴


