Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 65-90
Діаметр, см:77
Кількість ламп:8
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:E14
Колір: бежевий, білий
Матеріал: метал, тканина
Тип кріплення: на гачок
Колір основи:бежевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип кріплення | Крюк |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 68 см |
| Висота | 98 см |
- Ціна: 4 989 ₴






