Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, LED підсвічування, суміщений режим – будь-яке основне світло плюс світлодіодне підсвічування – все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5 до 100% за допомогою пульта, що постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, доданий режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом через 2 хвилини в режимі підсвічування люстра проходить усі кольори веселки. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячій. Відсутність скляних частин і пристібне компонування люстри дозволяє їй пережити будь-які дитячі веселощі, а приємний багатобарвний світ можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткове підсвічування – вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Ширина основи: см
Довжина: 75 см
Ширина: 50 см
Висота: 16 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 4
Максимальна потужність ламп: 125W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування: синій колір
Напруга ламп: 220V.
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: сірий
Площа освітлюваності: 10-15 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 125 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Сірий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Сірий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 16 см |
- Ціна: 2 518 ₴







