Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра на 4 лампочки (коричнева)
Колір рамки: коричневий
Колір плафону: білий матовий
Патрон E27 керамій
Діаметр люстри:60 см
Висота люстри:30 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Діаметр | 74 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 1 799 ₴




