Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люба на три лампочки зі "повідлайт" системою (керовано)
Колір основи люстри: венге
Колір плафону - прозорий матовий
Тип патрона:E27 керамій
Діаметр люстри - мм
Висота люстри - мм
Тип кріплення:
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 26 см |
| Діаметр | 40 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
- Ціна: 1 989 ₴




