Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра світлодіодна з димованим пультом
Довжина:48
Ширина:34 см
Висота: 12 см
Тип ламп: LED
Кількість ламп:2
MAX потужність лампи, Вт:120
Оснащення: пульт в комплекті, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла.
LED підсвічування: змінює на синій, червоний, фіолетовий (всі кольори веселки)
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Колір каркасу: нікель/хром
Матеріал: метал, акрил
Площа освітлення: 8-12 квадратних метрів
Довжина:48
Ширина:34 см
Висота: 12 см
Тип ламп: LED
Кількість ламп:2
MAX потужність лампи, Вт:120
Оснащення: пульт в комплекті, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла.
LED підсвічування: змінює на синій, червоний, фіолетовий (всі кольори веселки)
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Колір каркасу: нікель/хром
Матеріал: метал, акрил
Площа освітлення: 8-12 квадратних метрів
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 12 см |
| Ширина | 34 см |
| Довжина | 48 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 120 Вт |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Тип кріплення | Планка |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
- Ціна: 2 399 ₴



