Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра спот (поворотна) на три лампочки. Колір основи: золото,колір плафона: матовий прозорий, керамічний патрон Е27. Стиль виконання люстри "мінімалізм", вона відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, а спот-система, зможе допомогти висвітлити будь-яку ділянку приміщення.
Діаметр: 44 см
Висота люстри: 26 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 26 см |
| Діаметр | 44 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
- Ціна: 1 989 ₴



