Очаруйте своє приміщення стильністю та елегантністю завдяки декоративній люстрі 7811/2 CR. З сучасним каркасом з металу в хромовому кольорі ця люстра викличе в захват.
З розмірами 450 мм у довжину, 150 мм у ширину та 250 мм у висоту, ця люстра стане не лише частиною вашого інтер'єру, але і центральним елементом, який приковує увагу. Два плафони зі скла в хромовому відтінку творять неповторне світло, додаючи елегантності вашому приміщенню.
З цоколем Е27, ця люстра дозволяє використовувати лампочки до 60 Ватт, включаючи енергоефективні та лампочки розжарювання. Це ідеальний вибір для освітлення коридору, кухні, кабінету чи інших приміщень, де ви прагнете сучасного та яскравого освітлення.
Характеристики
Довжина :45 см
Ширина :15 см
Висота :25 см
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт:60 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон E27
Матеріал:метал, скло
Колір арматури: хром
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Сірий, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 25 см |
- Ціна: 799 ₴








