
Стельова LED-люстра MX2503/2HR LED 3color dimmer:
2 199 ₴
2 045,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: MX2503/2 HR
Перед Вами зовсім нове та незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра легко підійде під будь-який інтер'єр – класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Велика площа розсіювачів дарує м'яке та рівномірне світло по всьому приміщенню. Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто знаходяться діти! Ще однією незаперечною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним диммером та регулятором кольору. З пульта можна включити один із встановлених режимів освітлення - тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало - плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається як будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне включення вимикання по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Розсіювач виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже лагідно. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто знаходяться діти! Ще однією незаперечною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
Характеристики
Ширина основи: 25
Максимальна ширина: 50
Висота: 12
Кількість ламп: 2
Максимальна потужність ламп: 95W
Тип ламп:LED
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Колір основи: нікель/хром
Площа освітлення: 6-11 квадратних метрів
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 12 см |
| Діаметр | 50 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 95 Вт |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
- Ціна: 2 045,07 ₴




