
Світлодіодна люстра з LED підсвічуванням AS8073/3+3HR LED 3color dimmer
2 999 ₴
2 789,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: AS8073/3+3HR
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700 К, LED підсвітка, поєднаний режим — будь-яке основне світло плюс світлодіодна підсвітка — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дає змогу регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, доданий режим кольорової підсвітки. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом — за 2 хвилини в режимі підсвічування люстра проходить усі кольори веселки. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Без скляних частин і припотолочне компонування люстри дає змогу пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне багатобарвне світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить завдяки матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткова підсвітка — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Ширина основи: 30 см
Діаметр: 60 см
Висота: 8 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп:6
Максимальна потужність ламп: 145W
Обладнання: пульт дистанційного керування, димер, температура світла теплий, запашний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла, сім-колірна родка
LED-підсвітка змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи:нікель/хром
Площа освітленості:10-15 метрів квадратних
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 12 см |
| Діаметр | 50 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 145 Вт |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір плафона | Білий |
- Ціна: 2 789,07 ₴








