
Світлодіодна люстра A8180/4HR LED 3color dimmer
2 599 ₴
2 339,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: A8180/4HR
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700 К, LED підсвітка, поєднаний режим — будь-яке основне світло плюс світлодіодна підсвітка — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дає змогу регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, доданий режим кольорової підсвітки. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом м Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Без скляних частин і припотолочне компонування люстри дає змогу пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне багатобарвне світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить завдяки матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткова підсвітка — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Діаметр основи: 24 см
Довжина: 61 см
Ширина: 38 см
Висота: 13 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 4
Максимальна потужність ламп: 75W
Обладнання: пульт дистанційного керування, димер, температура світла теплий, запашний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED-підсвітка змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи:нікель/хром
Площа освітленості від 7 до 14 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 75 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 4125 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 61 см |
| Ширина | 38 см |
| Висота | 13 см |
| Діаметр стельової чаші | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Так |
- Ціна: 2 339,10 ₴

