
LED-люстра з диммером та підсвічуванням 8090/6+3WH LED 3color dimmer
2 999 ₴
2 789,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8090/6+3WH
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, LED підсвічування, суміщений режим - будь-яке основне світло плюс світлодіодне підсвічування - все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, що постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, додано режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу кімнату. Відсутність скляних частин і припотолочное компонування люстри дозволяє пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне кольорове світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить рахунок матеріалу - акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний - його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткове підсвічування - вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Ширина основи: 30 см
Максимальна ширина: 65 см
Висота: 12 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 9
Максимальна потужність ламп: 175W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: білий
Площа освітлюваності: 18-22 метрів квадратних
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 12 см |
| Діаметр | 65 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 175 Вт |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
- Ціна: 2 789,07 ₴

