Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700 К, LED підсвічування, поєднаний режим – будь-яке основне світло плюс світлодіодне підсвічування – все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, що постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри додано режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Без скляних частин і пристібне компонування люстри дає можливість пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне кольорове світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить завдяки матеріалу – акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний – його важко зашкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткове підсвічування – вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Ширина основи: см
Діаметр: см
Висота: 15 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп:10
Максимальна потужність ламп: 296W
Устаткування: пульт дистанційного керування, димер, температура світла теплий, запашний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED-підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: білий
Площа освітленості : 22-30 квадратних метрів
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 15 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 296 Вт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
- Ціна: 5 399 ₴









