Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700 К, LED підсвічування, поєднаний режим – будь-яке основне світло плюс світлодіодне підсвічування – все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, що постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри додано режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Без скляних частин і пристібне компонування люстри дає можливість пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне кольорове світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить завдяки матеріалу – акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний – його важко зашкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткове підсвічування – вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Ширина основи: см
Довжина: 83 см
Ширина: 65 см
Висота: 12 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп:6
Максимальна потужність ламп: 198W
Оснащення: пульт дистанційного керування, димер, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED-підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: чорний
Площа освітленості: 15-22 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 198 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 65 см |
| Діаметр | 83 см |
| Висота | 12 см |
- Ціна: 3 999 ₴








