Перед Вами абсолютно нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Таке бра легко підійде під будь-який інтер'єр – класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Витончені накладні світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з регульованою температурою кольору від теплого білого до холодного білого. І при цьому бути окрасою інтер'єру, а не просто утилітарним світильником, як звичайна світлодіодна панель.
Перемикання спектрів світіння світлодіодної панелі здійснюється простим вимкненням-вмиканням.
Світлодіодний світильник дозволяє вибирати режим освітлення від часу доби та виконуваних під його світлом завдань.
Характеристики
Ширина основи: 15 см
Діаметр: 30 см
Висота: 5 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп:1
Максимальна потужність ламп: 65W
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи:білий з чорним
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 5 см |
| Діаметр | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Колір плафона | Білий, Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
- Ціна: 1 469 ₴


