Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 21
Довжина, см : 52
Ширина, см: 18
Кількість ламп: 2
MAX потужність лампи, Вт:40 (калювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: чорний з елемантами золота
Колір плафона: шампань, прозорий,малюнок чорні смуги
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Жовтий, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 21 см |
- Ціна: 829 ₴





