-6%


Люстра на 3 лампочки 3026/3
1 249 ₴
1 174,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3026/3
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см:23
Діаметр, см:
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи:чорний з елементами срібла
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип вимикача | Настінний |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Тип кріплення | Планка |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Колір плафона | Білий, Прозорий |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
- Ціна: 1 174,06 ₴



