
Світлодіодний смарт-світильник GLX 8225 (96 W)
1 999 ₴
1 839,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: GLX 8225 (96w)
Світлодіодні світильники — чудова альтернатива традиційним люстрам із лампами розжарювання. Купуючи цей світильник, ви отримуєте безпечне LED освітлення, що не випромінює ультрафіолету і не містять парів ртуті та інших шкідливих речовин, економію електроенергії (на 90% ефективніше, порівнюючи з лампами розжарювання й до 35% порівнюючи з енергоощадними лампами), якісне освітлення, легкість монтажу та комфортне керування. Приємний для очей світловий ефект, природне й без мерехтіння світло. У люстрах застосовуються світлодіоди термін експлуатації яких досягає до 50 000 годин. Після встановлення світильника Ви отримуєте можливість керування за допомогою настінного вимикача так і за допомогою багатофункціонального пульта дистанційного керування, який має.додаткові функції: нічник, режим пам'яті встановленої яскравості та колірної температури, автоматичне вимикання, керування яскравістю й температурою кольору (від 3000 до 6500 К).. У світильнику є ефект зоряного неба Shiny (відблиски на плафоні, які переливаються за ввімкненого світла). Для будь-якого типу стелі.
Характеристики:
| Стиль виготовлення | зоряне небо |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Тип лампи | LED стрічки |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | білий теплий/білий нейтральний/білий холодний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір арматури (основа) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина: | 50.0 (см) |
| Ширина | 50.0 (см) |
| Висота | 8 (см) |
| Додаткові характеристики | |
| Призначення | Для бару Для ванної для вітальні Для дитячої Для кафе Для коридору Для кухні Для передпокою Для спальні Для холу Лоджія Терраса Універсальне |
| Спосіб встановлення: накладний, для будь-якого типу стелі. |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 96 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 8 см |
- Ціна: 1 839,08 ₴






