
LED-люстра з димером і підсвіткою AS8073/3+3BK LED 3color dimmer
2 799 ₴
2 603,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: AS8073/3+3BK
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700 К, LED підсвітка, поєднаний режим — будь-яке основне світло плюс світлодіодна підсвітка — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дає змогу регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, доданий режим кольорової підсвітки. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Без скляних частин і припотолочне компонування люстри дає змогу пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне багатобарвне світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить завдяки матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткова підсвітка — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Ширина основи: см
Діаметр: 48 см
Висота: 12 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 6
Максимальна потужність ламп: 145W
Обладнання: пульт дистанційного керування, димер, температура світла теплий, запашний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED-підсвітка змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: білий, чорний липесток
Площа освітленості: 15-18 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип вимикача | Настінний |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Потужність лампи | 145 Вт |
| Тип кріплення | Планка |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Колір плафона | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Світловий потік | 4675 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 см |
| Висота | 12 см |
- Ціна: 2 603,07 ₴




