Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, LED підсвічування, суміщений режим - будь-яке основне світло плюс світлодіодне підсвічування - все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, що постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, додано режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Відсутність скляних частин і припотолочное компонування люстри дозволяє пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне кольорове світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить рахунок матеріалу - акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний - його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, MP3, пульт, димер, додаткове підсвічування різних кольорів - вам обов'язково сподобаються наші люстри
Ширина основи: 30 см
Максимальна ширина: 57 см
Висота: 15 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 5
Максимальна потужність ламп: 175W
Оснащення: пульт дистанційного керування, MP3 колонка, димер, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: білий, чорні квадрати
Площа освітлюваності від 15-20 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип вимикача | Настінний |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Потужність лампи | 175 Вт |
| Тип кріплення | Планка |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Колір плафона | Білий, Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Світловий потік | 8250 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 57 см |
| Висота | 15 см |
- Ціна: 3 899 ₴





