Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см:24
Діаметр, см:45
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи:білий
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип вимикача | Настінний |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип кріплення | Планка |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Колір плафона | Білий, Прозорий |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 см |
| Висота | 24 см |
- Ціна: 1 159 ₴




