Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, LED підсвічування, суміщений режим - будь-яке основне світло плюс світлодіодне підсвічування - все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, що постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, додано режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу кімнату. Відсутність скляних частин і припотолочное компонування люстри дозволяє пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне кольорове світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить рахунок матеріалу - акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний - його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткове підсвічування - вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Ширина основи: 30 см
Довжина: 64 см
Ширина:43 см
Висота: 10 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 4
Максимальна потужність ламп: 95W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: білий
Площа освітлюваності: 8-14 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип вимикача | Настінний |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Потужність лампи | 95 Вт |
| Тип кріплення | Планка |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Колір плафона | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Світловий потік | 4400 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 43 см |
| Довжина | 64 см |
| Висота | 10 см |
- Ціна: 2 599 ₴



