
Світлодіодна люстра VH0046/2
2 499 ₴
2 324,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: VH0046/2
Люстра світлодіодна акрилова Sirius B VH0046/2 - це стильний і ефективний спосіб освітлення вашого інтер'єру. Ця люстра може стати чудовим доповненням будь-якого приміщення, завдяки своїм унікальним особливостям.
Однією з ключових особливостей люстри VH0046/2 є її висока ефективність. Завдяки використанню світлодіодів, ця люстра забезпечує яскраве та рівномірне освітлення приміщення, споживаючи при цьому мінімум енергії.
Ще однією особливістю люстри VH0046/2 є її можливості кольорової настройки. Завдяки вбудованій системі RGB, ви можете змінювати колір світла залежно від вашого настрою та бажань для створення унікальної атмосфери в вашому приміщенні.
Крім того, люстра VH0046/2 виготовлена з якісних матеріалів, що забезпечує її тривалий термін служби. Акрилова поверхня люстри має високу стійкість до ударів та подряпин, що дозволяє зберігати її оригінальний вигляд протягом багатьох років.
Характеристики
Ширина основи: см
Довжина: 53 см
Ширина: 33 см
Висота: 9 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп:2
Максимальна потужність ламп: 76W
Обладнання: пульт дистанційного керування, димер, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED-підсвітка змінює на: червоний, синій, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: нікель/хром
Площа освітленості: 6-12 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 76 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | Sirius |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 9 см |
- Ціна: 2 324,07 ₴










