Представляємо вашій увазі стильний світлодіодний світильник настінно-стельовий, 32W . Цей світильник виконаний у білому кольорі і має лаконічний, але дуже стильний дизайн, що робить його ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру в стилі хай тек.
Перед Вами зовсім нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED діоди. Зовнішній вигляд світильника привертає увагу своїм сучасним і витонченим дизайном. Його квадратна форма з м'якими, заокругленими краями надає конструкції елегантності. Центральна частина світильника прикрашена декоративними елементами, які створюють привабливий акцент. Легкий акриловий розсіювач рівномірно розподіляє світло, забезпечуючи м'яке та приємне освітлення кімнати. Розсіювач виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже лагідно. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики".
Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто знаходяться діти! Ще однією незаперечною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
Характеристики
Ширина підстави: 10 см
Діаметр: 23 см
Висота: 5 см
Тип ламп: LED
Максимальна потужність ламп: 32W
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір підставки: білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 32 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 1760 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 23 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 1 139 ₴





