Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, LED-підсвітка, поєднаний режим — будь-яке основне світло плюс світлодіодна підсвітка — все залежить від вашого настрою.На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри додано режим кольорової підсвітки. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Без скляних частин і припотолочне компонування люстри дає можливість пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне багатобарвне світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить завдяки матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, додаткова підсвітка — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Ширина основи: см
Довжина люстри : 68 см
Ширина люстри : 31 см
Висота: 12 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп:3
Максимальна потужність ламп: 96W
Обладнання: пульт дистанційного керування, димер, температура світла теплий, холодний, нейтральний
LED-підсвітка змінює на: червоний, синій, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: чорний
Площа освітленості: від 6 до 10 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 96 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 12 см |
- Ціна: 2 000 ₴




