
Світлодіодний світильник 7250-300WH
1 509 ₴
1 403,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7250-300WH
Перед Вами абсолютно нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Таке бра легко підійде під будь-який інтер'єр – класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Витончені накладні світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з регульованою температурою кольору від теплого білого до холодного білого. І при цьому бути окрасою інтер'єру, а не просто утилітарним світильником, як звичайна світлодіодна панель.
Перемикання спектрів світіння світлодіодної панелі здійснюється простим вимкненням-вмиканням.
Світлодіодний світильник дозволяє вибирати режим освітлення від часу доби та виконуваних під його світлом завдань.
Характеристики
Діаметр основи: 15 см
Діаметр світильника: 30 см
Висота: 5 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 1
Максимальна потужність ламп: 52W
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи:білий
Оснащення: LED драйвер з регульованою колірною температурою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 52 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Світловий потік | 2860 лм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 1 403,37 ₴

