
Настiльна LED лампа ETRON 8W Black USB
1 199 ₴
1 115,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1-EDL-426
Настільна лампа ETRON 18W Black USB є прекрасним доповненням до будь-якого робочого столу або столика для читання. Мають різні потужності, що забезпечують яскраве, але при цьому приємне для очей світло, яке не викликає напругу для очей.
Завдяки своїй LED-технології, лампи ETRON мають дуже довгу тривалість служби та надійність, що дозволяє вам насолоджуватися її якісним світлом протягом багатьох років. Крім того, вони оснащені функцією диммера, що дозволяють вам регулювати яскравість світла від 20% до 100%, забезпечуючи зручність та комфорт використання в будь-яких умовах.
Завдяки своєму портативному та легкому дизайну, настільні LED-лампи ETRON можуть бути легко перенесені з одного місця на інше, дозволяючи вам отримувати якісне світло де завгодно.
Характеристики
Тип використовуваної лампи
Вбудовані світлодіоди, Світлодіодна (LED)
Тип вимикача
Сенсорний світлорегулятор
Колір світіння
Білий, Теплий, Холодний
Особливості товару : Управління колірною температурою, Управління яскравістю, USB-порт для заряджання гаджетів,працює від павербанку
Природна передача кольорів
>90
Стиль
Модерн, Світлодіодний (LED), Хай-тек
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Світловий потік | 400 лм |
| Виробник | Etron |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 1 115,07 ₴

