
Люстра на 2 лампочки XA1443B/2 BK+FGD
939 ₴
863,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: XA1443B/2
Придайте вашому простору неперевершену ауру стилю та розкоші з нашою декоративною люстрою XA1443B/2 BK+FGD.Розміри - 370 мм у довжину, 120 мм у ширину та 270 мм у висоту — роблять її ідеальним вибором для будь-якого приміщення. Чорний металевий каркас, прикрашений позолотою, надає їй елегантний та вишуканий вигляд.
Золотисті плафони зі скла з чорними акцентами створюють неповторний ефект, розсіюючи світло рівномірно та надаючи приміщенню неповторного світлового відтінку. Ця люстра оснащена цоколем Е27, що дозволяє використовувати будь-які лампочки , забезпечуючи ефективне освітлення вашого простору.
Незвичайний дизайн та висока якість матеріалів роблять цю люстру ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру. Невеликі розміри дозволяють легко вписати її в різноманітні дизайнерські концепції.
Обирайте якість, та насолоджуйтеся неперевершеним освітленням і стилем на довгі роки вперед
Характеристики
Висота, см: 27
Довжина, см: 37
Ширина, см : 12
Кількість ламп: 2
MAX потужність лампи, Вт:40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: чорний з елементами золота
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Золотистий, Чорний, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 27 см |
- Ціна: 863,88 ₴






