
Люстра на 3 плафона XA1253/3 Black+Chrome
1 399 ₴
1 287,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: XA1253/3
Зачаровуйте свій інтер'єр елегантністю та стилем завдяки декоративній люстрі XA1253/3 BK+CR! Ця витончена люстра з 3 плафонами стане не лише джерелом світла, а й вишуканим акцентом вашого приміщення.
Завдяки довжиною 460 мм,шириною 460мм та висоті 260 мм, ця люстра має ідеальні розміри для створення затишної атмосфери в будь-якому приміщенні. Каркас виготовлений з металу у чорному та хромовому кольорі, надаючи йому вишуканий та модний вигляд.
Три плафони зі скла в прозоро-білому відтінку мають циліндричну форму, що розсіюють світло рівномірно, створюючи приємний, м'який світловий відблиск. Цоколь E27 дозволяє використовувати будь які лампочки , забезпечуючи яскраве та ефективне освітлення.
Нехай ваше приміщення завжди переливається відтінками стилю та розкоші.
Характеристики
Висота, см:26
Діаметр, см:46
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи:чорний з елементами срібла
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Циліндр |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 46 см |
| Висота | 26 см |
- Ціна: 1 287,08 ₴




