
LED-люстра з диммером та підсвічуванням 8146/6+3BK LED 3color dimmer
3 989 ₴
3 709,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8092/6+3BK
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, LED підсвічування, суміщений режим - будь-яке основне світло плюс світлодіодне підсвічування - все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, що постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, додано режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу кімнату. Відсутність скляних частин і припотолочное компонування люстри дозволяє пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне кольорове світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить рахунок матеріалу - акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний - його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткове підсвічування - вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Ширина основи: 40 см
Діаметр: 79 см
Висота: 12 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 9
Максимальна потужність ламп: 150W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: білий, чорний листок
Площа освітлюваності: від 18 до 25 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 9 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 150 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 8250 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 79 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр стельової чаші | 40 см |
- Ціна: 3 709,77 ₴





