
Світлодіодна люстра LED-люстра з димером і підсвіткою 8073/2+2BK LED 3color dimmer
1 919 ₴
1 727,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8073/2+2BK
Перед Вами абсолютно нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
У комплекті з люстрою йде сучасний тип пульта з електронним димером і регулятором кольору. З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути синю підсвітку або режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало — плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається як будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне вмикання вимкнення по черзі переводить люстру за такими режимами: підсвітка, холодне світло, тепле світло, нейтральне світло. До звичної діодної підсвітки синього кольору додалися ніжні відтінки рожевого та пристрасні відблиски червоного.
Розсіювач зроблений із литого акрилу та рівномірно розподіляє світло приміщенням. Водночас сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на включену люстру та не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто є діти! Ще однією незаперечною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є те, що немає скляних елементів.
Характеристики
Діаметр основи: 25 см
Довжина світильника: 73 см
Ширина світильника: 52 см
Висота: 12
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 4
Максимальна потужність ламп: 105W
Обладнання: пульт дистанційного керування, димер, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED-підсвітка змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Колір основи:білий,чорні пелюстки
Площа освітленості: від 8 до 14 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 105 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 5775 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квітка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр стельової чаші | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Так |
- Ціна: 1 727,10 ₴

