Перед Вами зовсім нове та незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра легко підійде під будь-який інтер'єр – класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Розсіювач виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже лагідно. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто знаходяться діти! Ще однією незаперечною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
З вимикача світильник перемикається як будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне включення вимикання по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткове підсвічування - вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Діаметр основи: 39.5 см
Діаметр світильника : 50 см
Висота: 7 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 1
Максимальна потужність ламп: 130W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості та температури світла
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: білий
Площа освітлюваності : від 12 до 18 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 130 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Світловий потік | 7150 лм |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 7 см |
| Діаметр стельової чаші | 395 см |
- Ціна: 3 199 ₴





