
Світлодіодна люстра MX2503/1+1+1HR LED 3color dimmer
2 679 ₴
- Готово до відправки
- Код: MX2503/1+1+1HR
Перед Вами зовсім нове та незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра легко підійде під будь-який інтер'єр – класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Велика площа розсіювачів дарує м'яке та рівномірне світло по всьому приміщенню. Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто знаходяться діти! Ще однією незаперечною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним диммером та регулятором кольору. З пульта можна включити один із встановлених режимів освітлення - тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало - плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається як будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне включення вимикання по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Розсіювач виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже лагідно. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто знаходяться діти! Ще однією незаперечною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
Характеристики
Ширина основи: 25 см
Довжина: 58 см
Ширина: 39 см
Висота: 14 см
Кількість ламп: 3
Максимальна потужність ламп: 125W
Тип ламп:LED
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Колір основи: нікель/хром
Площа освітлення: від 10 до 15 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 125 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Світловий потік | 3575 лм |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 58 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 14 см |
| Діаметр стельової чаші | 250 см |
- Ціна: 2 679 ₴



