
Потолочна LED-люстра 8157/2+2WH LED 3color dimmer
1 999 ₴
1 799,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8157/2+2WH
Серед основних функцій, які підтримуються люстрами з LED-лампочкою, однією з головних є плавна зміна яскравості. Назви спеціального електронного модуля у свічниках з стрічками дозволяють дистанційно регулювати інтенсивність світла світлодіодних елементів. Це дає можливість використовувати потовковий прилад освітлення як нічник, який виробляє м’яке, злегка приглушене світло. Крім того, люстрам властива регулювати температуру кольорів. За допомогою дистанційного дистанційного дистанційного керування користувач може керувати кольором підсвічування, змінюючи температуру кольорів у широкому діапазоні (від холодних відтінків до теплого).
Ці освітлювальні прилади не вимагають частої заміни ламп. Ресурс напівпровідників ЛЕД-Елементів досягає 100 тис. годин, яких досить для того, щоб світильник правильно функціонував протягом декількох десятиліть.
Характеристики
Діаметр кріплення: 18 см
Довжина: 65 см
Ширина:49 см
Висота: 12 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 4
Максимальна потужність ламп: 100W
Матеріал: Метатал,акріл
Додаткова інформація:пульт у комплекті світла тепло, холодний, нейтральний, регулювання яскравості і температури
LED підсвічування: кольоровий,синій,фіолетовий колір
Напруження ламп: 220V
Тип міцності: на планку
Колір основи:білий
Плаща світла: від 10 до 15 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 49 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр стельової чаші | 180 см |
- Ціна: 1 799,10 ₴





