
Світлодіодний світильник настінно-стельовий YH1335/112W WT+BK
3 199 ₴
2 975,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: YH1335/112W
Перед Вами зовсім нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр - класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Розсіювач виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже лагідно. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто знаходяться діти! Ще однією незаперечною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
З вимикача люстра перемикається як будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне включення вимикання по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Характеристики
Діаметр: 52 см
Висота: 6 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 8
Максимальна потужність ламп: 112W
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи : білий з чорним
Площа освітлення: від 15 до 20 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 112 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 5690 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 52 см |
| Висота | 6 см |
- Ціна: 2 975,07 ₴



