Занурте свій простір в атмосферу розкішного освітлення та елегантності зі світлодіодною люстрою. Люстра світлодіодна акрилова N4498/8 BK+WOOD . Ця неперевершена люстра розроблена для того, щоб вражати своїми характеристиками та створювати неповторну атмосферу в будь-якому приміщенні.
З діаметром 930 мм та висотою 180 мм, каркас з металу та дерева виокремлюється своєю розкішшю та стилем. Вісім круглих плафонів з акрилу - створюють чудовий концерт світла та тіней, що додає унікальність інтер'єру.
Вбудовані світлодіоди з потужністю 112 Ватт добре забезпечують ефективне та енергоефективне освітлення. Регулювати колірну температуру від теплого до холодного світла можна обичним перемиканням вимикача ,створюючи ідеальний настрій для будь-якої ситуації.
Люстра світлодіодна акрилова N4498/8 BK+WOOD - це не просто люстра, це твір мистецтва, який додасть вашому простору елегантності та вишуканості.
Характеристики
Ширина основи: см
Ширина: 93 см
Довжина: 93 см
Висота: 18 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 8
Максимальна потужність ламп: 112W
Температура світла теплий,холодний,нейтральний
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: чорний
Площа освітлюваності від 10 до 18 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 112 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 93 см |
| Ширина | 93 см |
| Діаметр | 93 см |
| Висота | 18 см |
- Ціна: 2 999 ₴


