Створіть неповторну атмосферу світла та стилю з одинарним підвісом S6339-2 BK. Ця елегантна люстра додасть вашому приміщенню теплоти та характеру, створюючи неповторний світловий акцент, який нікого не залишить байдужим.
З довжиною 250 мм, шириною 250 мм та висотою 1000 мм,S6339-2 BK поєднує в собі компактність та стиль. Каркас із металу чорного кольору додає вишуканості та сучасності, створюючи ефектний контраст.
Два плафони зі скла, круглої форми, створює приємне та рівномірне освітлення, роблячи цю люстру ідеальним вибором для освітлення різних приміщень. З цоколем Е27, ви можете використовувати лампочку до 60 Ватт, будь то енергоощадна або розжарювання.
Легка в установці та універсальна у використанні, S6339-2 BK підходить як для основного, так і для додаткового освітлення. Ця люстра стане не лише джерелом світла, але й стильним акцентом, який додасть вашому простору унікальний шарм та елегантність.
Характеристики
Висота, см: 100
Довжина, см: 25
Ширина, см : 25
Кількість ламп:2
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи:чорний
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Прозорий, Чорний, Сірий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 25 см |
| Діаметр | 25 см |
| Висота | 100 см |
- Ціна: 989 ₴


