Представляємо вашій увазі стильний та функціональний підвіс S7129-2 BK, який додасть неповторності вашому приміщенню. Завдяки своєму сучасному дизайну та вишуканому вигляду, ця люстра стане не лише джерелом світла, але й важливим елементом вашого інтер'єру.
З довжиною 380 мм ,шириною 140 мм та висотою 800 мм,S7129-2 BK вражає своєю компактністю та елегантністю. Металевий каркас чорного кольору надає виробу стійкість та стиль, ідеально вписуючись в будь-який інтер'єр.
Два плафони зі скла чорного відтінку ,круглої форми додає неповторності та створює чарівний світловий ефект. З цоколем Е27, ви можете використовувати лампочку до 60 ватт, що забезпечить ефективне та приємне освітлення вашого приміщення. Ця люстра ідеально підійде як для основного, так і для додаткового освітлення, створюючи затишну атмосферу в будь-якому просторі.
Оберіть S7129-2 BK для того, щоб надати вашому приміщенню естетичний шарм та природний світловий акцент.
Характеристики
Висота, см: 80
Довжина, см: 38
Ширина, см : 14
Кількість ламп:2
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи:чорний
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Прозорий, Чорний, Сірий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 80 см |
- Ціна: 949 ₴


