
Світлодіодна люстра 8022/6WH без підсвітки
2 599 ₴
2 417,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8022/6WH
Перед Вами зовсім нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр - класичний, сучасний і навіть в стилі «хай-тек».
Розсыювач виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий в приміщеннях де часто перебувають діти! Ще одним неоспарімим перевагою цієї світлодіодним люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
Характеристики
Діаметр основи: 30 см
Довжина : 80 см
Штрина : 58 см
Висота: 16 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 6
Максимальна потужність ламп: 125W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування : не має
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи:білий
Площа освітлюваності: від 15-20 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 125 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 6325 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 16 см |
| Діаметр стельової чаші | 300 см |
- Ціна: 2 417,07 ₴





