Люстра C1033/2 - це зразок елегантності та сучасного дизайну, який додасть особливого шарму вашому приміщенню.
Люстра має довжину 490 мм, ширину 350 мм і висоту 240 мм. Її компактні розміри роблять її ідеальним варіантом для невеликих приміщень, таких як коридор чи передпокій.
Каркас виготовлений з металу в позолоті , що надає люстрі сучасний і стильний вигляд. Два матово білі плафони зі скла, додають вишуканості до дизайну всієї люстри.
Люстра оснащена цоколем E27, який підходить для лампочок до 60 Ватт. Ви можете вибрати як енергоощадні, так і лампи розжарювання, в залежності від вашого вподобання і потреби в освітленні.
Люстра C1033/2 створена, щоб прикрасити та освітити ваше приміщення, додаючи йому стиль та атмосферу. Вона ідеально підійде для коридору, передпокою або невеликих кімнат, надаючи їм неповторний вигляд та яскраве освітлення.
Характеристики
Висота, см: 24
Діаметр, см: 49
Ширина, см : 13
Кількість ламп:2
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи:золото з елементами білої патини
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото, Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 49 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 24 см |
- Ціна: 839 ₴


