
LED-люстра P5-YH019/2+2/CH
2 699 ₴
2 510,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: P5-YH019/2+2/CH
Світлодіодна люстра має декілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, синя LED підсвітка, суміщений режим — будь-яке основне світло плюс світлодіодне підсвічування — все залежить від вашого настрою!
Стільовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який постачається разом з люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, доданий режим кольорового підсвічування. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Відсутність скляних частин і припотолочна компонування люстри дозволяє їй пережити будь-яке дитяче веселощі, а приємний багатобарвний світ можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світити яскраво, але не сліпити за рахунок матеріалу – акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний – його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткове підсвічування - вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Ширина основи: см
Довжина: 75 см
Ширина: 50 см
Висота: 16 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 4
Максимальна потужність ламп: 125W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування: синій колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи:нікель/хром
Площа освітлюваності від 10-15 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 125 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Синій |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 16 см |
- Ціна: 2 510,07 ₴







