
LED настільна лампа з акумулятором TF18B 3W Чорна,Біла
1 499 ₴
1 394,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: TF18B 3B
LED лампа настiльна з акумулятором VIDEX VL-TF18 3W забезпечує яскраве та приємне освітлення. З потужністю 3Вт та світловим потоком в 300Лм вона енергоефективна та довговічна, забезпечує значну економію електроенергії. Одна з особливостей цієї лампи - її можливість налаштування температури світла в різному діапазоні 3000К/ 4000K/ 5500К. Ви можете змінювати колір світла від теплого білого до холодного білого, щоб створити ідеальну атмосферу для роботи, навчання або відпочинку. Для зручності використання лампи в комплекті також йдуть додаткові кріплення для різноманітної фіксації лампи на поличці, на столі чи будь-якій рівній поверхні за допомогою магнітної консолі на липкій основі. Також особливістю цієї лампи є сенсорна кнопка для керування.
Головна особливість цієї моделі полягає у вбудованому акумуляторі LiFePO4 (3.2В, 1800мАг), що робить її портативною та мобільною. Зарядка від порту USB-C дозволяє заряджати її навіть від повербанку. Завдяки вбудованому акумулятору лампа може працювати безперервно протягом тривалого часу - до 15 годин на мінімальному рівні яскравості, без підключення до джерела електроживлення і до 5 годин при використанні максимального. Це робить її надзвичайно зручною і портативною, дозволяючи вам використовувати її в будь-якому місці, навіть без електричної розетки. Робоча напруга становить 5В/2А, що дозволяє працювати лампі від кабелю, який постачається в комплекті. Час заряджання акумулятора становить 3 години.
Настільна лампа акумуляторна VL-TF18 також має продуманий дизайн, який дозволяє регулювати кут нахилу та кут повороту світильника, а кут освітлення складає 120°. Ви можете налаштувати освітлення таким чином, щоб воно точно відповідало вашим потребам і забезпечувало оптимальне освітлення для робочого столу, столу в гостьовій кімнаті чи навіть на нічному столику. Вбудована функція димеру дозволяє також регулювати рівень яскравості світла в залежності від потреб.
Комплектація:
- Настільна LED лампа;
- Магнітна настільна консоль;
- Магнітна консоль на липкій основі;
- Магнітна консоль на кліпсі;
- Кабель для зарядки;
- Шестигранний ключ;
- Інструкція з використання;
- Упаковка.
Наша лампа поєднує в собі функціональність та сучасний мінімалістичний дизайн роблячи її незамінним помічником для вас, яка чудово вписується в будь-який інтер'єр. Кількість циклів On/Off становить 20 000. Номінальний термін служби світлодіодів становить 30 000 годин.
Характеристики
Колірна температура світла:3000/4000/5500K
Якість світла:Ra > 80
Напруга:USB-C: DC 5V/2A
Потужність:3 W
Світловий потік:300 Lm
Максимальна сила струму:2A
Кут розсіювання:120°
Тип акумулятора:LiFePO4
Ємність акумулятора:1800mAh
Ресурс роботи:30000г
Розміри:356mm x 120mm x 120mm
Матеріали:Пластик-метал
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Світловий потік | 300 лм |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Виробник | Videx |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 356 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
- Ціна: 1 394,07 ₴




