Серед основних функцій, які підтримуються люстрами з LED-лампочкою, однією з головних є плавна зміна яскравості. Назви спеціального електронного модуля у свічниках з стрічками дозволяють дистанційно регулювати інтенсивність світла світлодіодних елементів. Це дає можливість використовувати потовковий прилад освітлення як нічник, який виробляє м’яке, злегка приглушене світло. Крім того, люстрам властива регулювати температуру кольорів. За допомогою дистанційного дистанційного дистанційного керування користувач може керувати кольором підсвічування, змінюючи температуру кольорів у широкому діапазоні (від холодних відтінків до теплого).
Ці освітлювальні прилади не вимагають частої заміни ламп. Ресурс напівпровідників ЛЕД-Елементів досягає 100 тис. годин, яких досить для того, щоб світильник правильно функціонував протягом декількох десятиліть.
Характеристики
Діаметр основи : 24 см
Діаметр : 43 см
Висота: 12 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 5
Максимальна потужність ламп:105W
Матеріал: Метатал,акріл
Додаткова інформація:пульт у комплекті світла тепло, холодний, нейтральний, регулювання яскравості і температури
LED підсвічування: червоний,синій,фіолетовий колір
Напруження ламп: 220V
Тип міцності: на планку
Колір основи:білий
Плаща світла: від 10 до 15 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 105 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Світловий потік | 4950 лм |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр стельової чаші | 240 см |
- Ціна: 2 099 ₴






