
Світлодіодна люстра LED-люстра з димером і підсвіткою 8073/2+2G LED 3color dimmer
2 399 ₴
2 231,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8073/2+2G
Перед Вами абсолютно нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра легко підійде під будь-який інтер'єр – класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
У комплекті з люстрою йде сучасний тип пульта з електронним диммером та регулятором кольору. З пульта можна включити один із встановлених режимів освітлення – тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути синє підсвічування або режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало - плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається як будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне включення відключення по черзі переводить люстру за такими режимами: підсвічування, холодне світло, тепле світло, нейтральне світло. До звичного діодного підсвічування синього кольору додалися ніжні відтінки рожевого та пристрасні відблиски червоного.
Розсіювач виконаний з литого акрилу та рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже лагідно. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто перебувають діти! Ще однією незаперечною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
Характеристики
Діаметр основи: 19 см
Довжина світильника: 69 см.
Ширина світильника: 45 см.
Висота: 12
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 4
Максимальна потужність ламп: 105W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: золотий
Площа освітленості: від 8 до 15 кв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 105 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Світловий потік | 5775 лм |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 69 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр стельової чаші | 19 см |
- Ціна: 2 231,07 ₴

