Ласкаво просимо до світу стильних та універсальних рішень Представляємо вам декоративну люстру A3390/3 яка не лише освітить ваше приміщення, але й надасть йому неповторного шарму та стилю.
Завдяки своїм розмірам - довжина 510 мм, ширина 510 мм і висота 220 мм, ця люстра ідеально підходить для невеликих спалень,залів або кухні. Каркас виконаний у кольорі бронзи та чорному, створюючи неймовірний контраст, який привертає увагу і надає інтер'єру сучасності.
Найважливішою особливістю цієї люстри є три плафони зі скла білого кольору квадратної форми .Люстра оснащена цоколем E27, що дозволяє вам вибирати лампочки до 60 Ватт, надаючи можливість створити бажану атмосферу - чи то яскраву та енергійну, чи теплу та затишну.
Люстра A3390/3 - це універсальне рішення для будь-якого невеликого приміщення. З її допомогою ви зможете створити неперевершений дизайн та освітлення, яке відповідає вашим потребам.
Характеристики
Висота, см :22
Діаметр, см :51
Кількість ламп :3
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: бронзовий з чорними елементами
Матеріал: метал, скло , пластик
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Золотистий, Жовтий, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 51 см |
| Висота | 22 см |
- Ціна: 989 ₴


