Люстра 67439/2A AB+BK– це стильний освітлювальний прилад із двома плафонами. Каркас люстри виготовлений з металу бронзового кольору, що надає йому сучасного та елегантного вигляду.
Плафони виготовлені зі скла в біло-матовому кольорі. Ця колірна комбінація створює цікавий контраст та візуальний ефект. Скло надає витонченості та загадковості, тоді як біло-матове скло дарує теплоту та розкіш.
Розміри люстри 67439/2A AB+BK становлять 460 мм завдовжки, 170 мм завширшки і 230 мм заввишки. Ці розміри роблять її придатною для різних приміщень, включаючи вітальню, спальню чи кухню.
Загальний вигляд люстри 67439/2A AB+BK сучасний та стильний. Бронзовий металевий каркас у поєднанні зі скляними плафонами у біло-матових кольорах надає люстру неповторного та ефектного вигляду. Ця люстра створить приємну атмосферу освітлення та стане чудовим доповненням для вашого інтер'єру.
Люстра 67439/2A AB+BK– це стильний освітлювальний прилад із двома плафонами. Каркас люстри виготовлений з металу бронзового кольору, що надає йому сучасного та елегантного вигляду.
Плафони виготовлені зі скла в біло-матовому кольорі. Ця колірна комбінація створює цікавий контраст та візуальний ефект. Скло надає витонченості та загадковості, тоді як біло-матове скло дарує теплоту та розкіш.
Розміри люстри 67439/2A AB+BK становлять 460 мм завдовжки, 170 мм завширшки і 230 мм заввишки. Ці розміри роблять її придатною для різних приміщень, включаючи вітальню, спальню чи кухню.
Загальний вигляд люстри 67439/2A AB+BK сучасний та стильний. Бронзовий металевий каркас у поєднанні зі скляними плафонами у біло-матових кольорах надає люстру неповторного та ефектного вигляду. Ця люстра створить приємну атмосферу освітлення та стане чудовим доповненням для вашого інтер'єру.
Характеристики
Висота, см: 23
Довжина, см: 46
Ширина, см : 17
Кількість ламп:2
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи:бронзовий з чорними елементами
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 23 см |
- Ціна: 759 ₴


