Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
люстра підвісна на 1 лампочку з регульованою висотою
колір каркаса: срібло з елементом білого кольору
патрон Е27
матеріал:метал/скло
колір каркаса: срібло з елементом білого кольору
патрон Е27
матеріал:метал/скло
Основні
Висота : 32 см
Ширина : 17 см
Кількість ламп:1
MAX потужність лампи, Вт:60
Напруга, В:220
Патрон E27
Додаткова інформація:регулювання висоти
Тип кріплення:на гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 32 см |
- Ціна: 529 ₴


