Створіть атмосферу вашого приміщення з нашою стильною та сучасною стельовою люстрою 8128/2А BK+CR.
Завдяки її дивовижному дизайну та компактним розмірам – довжина 440 мм, ширина 180 мм, висота 240 мм, ця люстра ідеально підійде для невеликих приміщень, які ви бажаєте освітлити зі стилем.
Каркас виготовлений з міцного металу, представленого у чорному та хромовому кольорі, створюючи вишуканий та ефектний контраст, який буде привертати увагу і заворожувати.
2 плафони зі скла циліндричної форми додають цікавості та оригінальності дизайну, а також розсіюють світло рівномірно, створюючи затишну та приємну атмосферу в вашому приміщенні.
Цоколь E27 дозволяє використовувати лампочки до 60 Ватт, забезпечуючи достатнє та ефективне освітлення на довгі роки
Оберіть надійність, стиль та якість – оберіть стельову люстру 8128/2А BK+CR для вашого коридору, передпокою, кабінету, кухні та будь-якого іншого приміщення, де ви шукаєте найкраще освітлення.
Характеристики
Висота, см: 24
Довжина, см: 44
Ширина см : 18
Кількість ламп: 2
MAX потужність лампи, Вт:40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: срібло з елементами срібла
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Срібло, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Золотистий, Чорний, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 24 см |
- Ціна: 899 ₴


